Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Понад 100 осіб Глобинської громади отримали грошові винагороди за особисті досягнення

Понад 100 осіб Глобинської громади отримали грошові винагороди за особисті досягнення

З метою підтримки талановитих дітей та молоді, стимулювання та заоохочення їх до занять творчістю, спортом та розвитку освітніх здібностей і навиків щорічно в кінці бюджетного року відповідно до міської Програми підтримки обдарованих дітей, молоді Глобинської міської територіальної громади на 2016-2020 роки проводитися виплата матеріальної винагороди всім, хто здобув перемоги та тим, хто сприяв досягненню дітьми та молоддю громади визначних успіхів: їх наставникам, тренерам, педагогам, художнім керівникам та викладачам.

Зокрема, понад 100 осіб, серед яких творчі колективи, переможці олімпіад, спортивних змагань, здібних учнів, які досягли значних успіхів та сприяли зростанню іміджу громади отримали свої нагороди, повідомили у Глобинській міськраді.

Але відомо, що найкраще запам’ятовуються емоції та враження. Саме тому 25 грудня 2019 року 37 талановитих учнів Глобинської громади разом зі своїми наставниками відвідали столицю країни – місто Київ. А саме: фабрику ялинкових прикрас, на якій учні мали можливість виготовити новорічну іграшку власними руками; ботанічний сад та столичну ялинку.

 

Система Orphus