Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтаву відвідав освітній омбудсмен Сергій Горбачов

Полтаву відвідав освітній омбудсмен Сергій Горбачов

16 січня у Полтаві побував освітній омбудсмен Сергій Горбачов. Він відвідав Управління Державної служби якості освіти у Полтавській області та був спікером на регіональній (не)конференції для шкільних педагогів mini-EdCamp Poltava 2020 “Ми змінюємо освіту, освіта змінює нас!” у Полтавській гімназії №17.

Про це стало відомо зі сторінок у Фейсбук Управління Державної служби якості освіти у Полтавській області та начальника Управління Юрія Кращенка.

Також одним зі спікерів на регіональній (не) конференції для освітян у Полтаві став відомий журналіст Костянтин Грубич.

“Зізнаюся: перед спільнотою активного вчительства виступати завжди хвилююче. Особливо, після топ-спікера освітнього омбудсмена Сергія Горбачова. Спасибі учасникам за те, що був почутий. Говорив про те, якими механізмами забезпечувати якість освіти, відхід від контролю й перехід до самооцінювання та зовнішньої фасилітації. Радію знайомству з топ-журналістом Костянтином Грубичем. Як житель Полтави і освітянин подякував йому за увагу до проблем громади (адже пан Костянтин двічі вже був з «кухнею-кашею» в Полтаві), а його колегам  за системну увагу до питань освіти”, – написав на своїй сторінці у Фейсбук Юрій Кращенко.

Система Orphus