Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавців запрошують долучитися до Міжнародного флешмобу

Полтавців запрошують долучитися до Міжнародного флешмобу

15 січня – Міжнародний флешмоб музейних селфі. В Україні цьогоріч акція пройде вже вшосте.

Вона започаткована європейським проектом Culture Themes у 2014 році, акція з щоразу знаходить все більше й більше шанувальників, адже вона проста до неможливого (бо всі ми робимо фото, коли  відвідуємо музеї), і дозволяє учасникам розказати про свої улюблені музеї, а самим музеям – отримати безоплатну і найдієвішу рекламу.

Комунальні музеї міста, а саме: ДІКЗ «Поле Полтавської битви», Художній музей (галерея мистецтв) ім. М. Ярошенка, літературно-меморіальні музеї І.П. Котляревського, В.Г. Короленка та Панаса Мирного протягом дня надають своїм відвідувачам безоплатне право входу в музей і фотографування з музейними експонатами.

Кожен охочий може зробити фото на будь-який мобільний пристрій (смартфон чи то планшет) на фоні або поруч із музейним експонатом та опублікувати фото на своїй сторінці у соціальних мережах Facebook, Twitter, Instagram із хештегами #MuseumSelfieDay та #MSDPoltava2020.

Чого не можна робити

– категорично заборонено використовувати спалах при фотозйомці, адже це шкодить музейним раритетам;

– зроблене в музеї селфі не можна використовувати як інструмент політичної агітації чи боротьби.

На авторів та авторок найцікавіших, найкреативніших і найнесподіваніших селфі чекатимуть сюрпризи. Автори найкращих селфі, відібрані вищезазначеними музеями будуть нагороджені інформаційно-презентаційним набором «Полтава туристична».

Система Orphus