Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавців закликають позбутися ялинки без шкоди для природи

Полтавців закликають позбутися ялинки без шкоди для природи

Новорічні та різдвяні свята добігають кінця, тож полтавці починають позбуватися новорічних красунь. Вже тривалий час місцева влада намагається зробити процес утилізації ялинок більш екологічним, задля збереження довкілля.

Тому, викидати ялинки просто неба не рекомендується, адже у місті немає достатніх умов для їх природного розкладання, повідомляє пресслужба Полтавської міської ради.

Управління ЖКГ закликає містян долучитися до екологічної утилізації новорічного дерева: ялинки будуть подрібнювати на щепу та використовувати повторно, наприклад, для опалювання приміщень тощо.

Так, ялинки можна приносити на КАТП-1628, де працює приймальний пункт, для утилізації дерев без шкоди для природи. Також директор комунального підприємства КАТП-1628 Тарас Бойко радить не викидати новорічні дерева у смітники, що у свою чергу заважає нормальному вивантаженню сміття, а складати їх у доступних для комунальників місцях, поблизу сміттєвих баків. Так працівникам житлово-комунального господарства буде зручніше та швидше збирати ялинки, щоб не погіршувати санітарний стан контейнерних майданчиків

Читайте також: Ялинками, які викидатимуть полтавці, опалюватимуть комунальне підприємство

Система Orphus Поделиться на fb