Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавщина готується вшанувати учасників бойових дій на території інших держав

Полтавщина готується вшанувати учасників бойових дій на території інших держав

Під головування заступника голови Полтавської облдержадміністрації Катерини Рижеченко відбулася нарада з питань підготовки та проведення в області заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (15 лютого).

«Пам’ятну дату встановлено 16 років тому Указом Президента України від 11 лютого 2004 року. Відтоді цей день в Україні відзначають щорічно. Зазвичай відбувається низка урочистих заходів і церемоній», – зазначила Катерина Рижеченко.

На засіданні члени оргкомітету обговорили план проведення заходів та основні організаційні питання, визначили персональну відповідальність за їхню підготовку.

Докладніше про заплановане поінформувала директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю ОДА Вікторія Пилипенко. 

У Полтаві, районних центрах та містах обласного значення відбудеться покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків учасникам бойових дій на території інших держав, нагородження учасників ветеранського волонтерського руху.

Крім того планується проведення зустрічі керівництва області з активом громадських організацій учасників бойових дій в Республіці Афганістан та на території інших держав.

Також у школах проведуть тематичні уроки й лекції, у музейних та бібліотечних закладах організують тематичні виставки, екскурсії, оновлення експозицій, зустрічі з учасниками бойових дій на території інших держав, концертні програми, фестивалі афганської та героїко-патріотичної пісні.

Як повідомив голова Полтавської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану Олександр Расько, у міському будинку культури відбудеться концерт за участі народного артиста України, учасника бойових дій в Афганістані  Володимира Коваленка.

Катерина Рижеченко наголосила на важливості ретельної підготовки до проведення запланованих заходів в регіоні.

Система Orphus Поделиться на fb