Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавський архієпископ очолив напрямок роботи Церкви з молоддю

Полтавський архієпископ очолив напрямок роботи Церкви з молоддю

Рік тому Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній анонсував створення Синодального управління у справах молоді, і вже в травні воно розпочало свою роботу.

Очолив управління архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір. Владика Федір Бубнюк є одним із молодих за віком ієрархів ПЦУ та раніше вже працював з молоддю.

«Сьогодні ми маємо показати молоді всю красу християнства – справжнього, чистого. Допомогти доторкнутися до духовного життя. Християнство ж не в тому, що священник звершує кадіння і щось там співає. Християнство – це, найперше, внутрішнє глибоке життя з Богом. І в нас є прекрасні взірці такого життя», – наголошує Голова відділу у справах молоді.

Нині в Управлінні готуються до масштабного з’їзду православної молоді, на якому затвердять стратегію подальшої роботи.

“Це є свідченням, що Церква – не осередок беззмістовного повторення минулого, що вона відкрита до викликів та потреб сучасного світу. Молодь цікавиться безліччю питань: від повсякденних турбот до таємниць світоустрою. І ми як Церква маємо допомогти знайти на них відповіді, задовольнити потреби допитливих умів. Тож, приходьте до нашої Церкви – наші двері відкриті для всіх”.

Система Orphus