Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські студенти розповіли про особливості зустрічі Нового року у інших країнах світу

Полтавські студенти розповіли про особливості зустрічі Нового року у інших країнах світу

В Українській медичній стоматологічній академії навчають студенти з різних країн.

Деякі з них розповіли про зустріч зимових свят сайту вишу.

Ібрагім Аль Шаєб, Йорданія
На Новий рік у Йорданії, в столиці Аммані, ставлять ялинку, збирають людей і починають співати від опівночі до 2:00, потім вирушають на прогулянку до Акаби, а це туристичне місце всередині Йорданії, після чого повертаються до своїх домівок і до нормального життя. Я збираюся провести ці свята в Україні. Я хотів би поїхати до Харкова, Києва. Напередодні Нового року буду в Полтаві.
Туіль Аймен, Марокко
Напередодні Нового року всі марокканці святкують, купуючи торт і солодощі, а в центрі міста співають.

Фасір Омар, Марокко
Святкування Нового року в Марокко проходить чудово: сім’ї збираються разом та дарують подарунки і солодощі, а молоді люди виходять на вулиці і закінчують святкування піснями і танцями.

Зарфауі Салах, Марокко
У нашій культурі Новий рік не відзначають, у нас два головних ісламських свята. Але в Марокко живуть не тільки мусульмани. Християни святкують Новий рік за європейськими традиціями.

Джуда Ахмед, Німеччина (уродженець Палестини)
У нас дуже приємне Різдво. Родина збирається 24 грудня, і у цей день більшість людей у Німеччині їдять смаженого гусака з картоплею та червоною капустою. У цей вечір приходити Дід Мороз та дарує подарунки дітям та людям похилого віку.
Аббасян Елназ, Іран
В Ірані Новий рік називається Новруз (від перського. نوروز «новий день») і відзначається 21 березня як свято приходу весни за астрономічним календарем. Навруз зародився в епоху зороастризму, є національною традицією, не має прямого відношення до ісламських звичаїв.

Система Orphus