Полтавська “Ворскла” може втратити найдорожчого гравця

На легіонера полтавського клубу Луізао є попит не тільки у Європі, а й у Південній Америці.

Як повідомляє бразильське видання Globo, місцева “Сеара” вже контактує з португальським “Порту”, якому належить права на гравця, на предмет купівлі футболіста. Про результати перемовин поки нічого не відомо, однак у бразильців вже з’явилися конкуренти у особі “Брагантино” та одного з кращих клубів Бельгії – “Стандарду”.

Слід відзначити, що термін оренди гравця у “Ворсклі” спливає влітку 2020 року.

Луізао, який на даний момент є найдорожчим футболістом “зелено-білих” (за даними transfermarkt бразилець коштує 1,20 млн євро), народився в Сан-Паулу. Футбольну кар’єру розпочав в однойменному клубі, звідки в 2017 році за 3 мільйони євро перейшов до «Порту». Однак через величезну конкуренцію в головній команді був відправлений набиратися досвіду в другу команду, у футболці якої дебютував 6 серпня 2017 року в програному (1:2) домашньому матчі 1-о туру Сегунда-Ліги проти «Жил Вісенте».

Луїзау вийшов на поле на 59-й хвилині, замінивши Руї Піреша. Дебютним голом за «Порту Б» відзначився 13 серпня 2017 року на 12-й хвилині нічийного (2:2) виїзного поєдинку 2-о туру Сегунда-Ліги проти «Ароуки». Луїш вийшов на поле в стартовому складі та відіграв увесь матч. До переїзду України в другому дивізіоні португальського чемпіонату зіграв 64 матчі (3 голи).

На початку серпня 2019 року відправився в оренду у «Ворсклу».

Минулого місяця футболіст роздав подарунки біднякам Бразилії.