Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавська ОДА та представники Палати торгівлі та промисловості Італія-Україна підписали меморандум про співпрацю

Полтавська ОДА та представники Палати торгівлі та промисловості Італія-Україна підписали меморандум про співпрацю

У Полтавській ОДА відбулася зустріч голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова з представниками Палати торгівлі та промисловості Італія-Україна: Президентом Палати Ріккардо Ферретті та Віце-президентом Палати Наталією Кашницькою.

Олег Синєгубов розповів про відкриття інвестиційного офісу, де представники інвесторів матимуть комфортні умови для роботи на Полтавщині.

«До інвестицій запрошують всі, а ми хочемо запропонувати ексклюзивні умови. Ми будемо відкривати інвестиційний офіс, представники інвесторів матимуть в офісі відповідні робочі місця. Крім того, ми їм пропонуємо ексклюзивний супровід всіма нашими інстанціями. Тобто, оформлення дозволів, документів, землі і т. д. Залежно від інвестицій, ми можемо запропонувати інвесторам від майданчика для переговорів до ексклюзивного супроводження у рамках чинного законодавства України для оформлення дозвільних документів», – зазначив Олег Синєгубов.

Президент Палати торгівлі та промисловості Італія-Україна Ріккардо Ферретті повідомив основні напрями, за якими вони готові спрямовувати інвестиції. Це сільське господарство, інформаційні технології, інженерія та інфраструктура.

«Мій улюблений сектор інвестицій — сільське господарство із застосуванням інноваційних технологій. Зараз Україна надає багато готових продуктів. Але ми хочемо надати допомогу по створенню відповідної сировини, щоб далі переходити до готового продукту. Розпочнемо з сільського господарства, наступним буде сектор інформаційних технологій, нова інженерія, тобто, як зберігати енергію. Також прагнемо розвинути інфраструктуру в регіоні», – зазначив Ріккардо Ферретті.

У свою чергу, Олег Синєгубов запевнив, що всі перераховані напрями є актуальними для Полтавщини.

Представники Палати торгівлі та промисловості Італія-Україна також планують співпрацювати з Українською медичною стоматологічною академією, оскільки вважають її потужним освітнім закладом і мають для цього відповідні проєкти.

Насамкінець, голова Полтавської ОДА та представники Палати торгівлі та промисловості Італія-Україна підписали меморандум про співпрацю.

Система Orphus Поделиться на fb