Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Поліцейські пройшли навчальні збори перед підправкою в зону проведення ООС

Поліцейські пройшли навчальні збори перед підправкою в зону проведення ООС

З 27 січня по 31 січня на базі тренінгового центру ГУНП в Полтавській області було проведено навчальні збори для поліцейських, які відряджаються на чергову ротацію в зону проведення ООС для забезпечення публічної безпеки та порядку.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Інструкторами тренінгового центру ГУНП в Полтавській області були проведені заняття з тактики роботи поліцейських в невеликих підрозділах, з внутрішнього та зовнішнього огляду будівлі, основ пішого патрулювання та перевірки документів, доставляння затриманого, а також детально розібрані питання тактики патрулювання поліцейських на транспортному засобі.

Працівниками вибухотехнічного відділу ГУНП в Полтавській області були проведенні заняття з тактики дій поліцейського під час виявлення саморобних чи промислових вибухонебезпечних предметів.

“Крім цього, психологами відділу психологічного забезпечення ГУНП в Полтавській області був проведений тренінг по командоутворенню, де поліцейських навчали злагоджено працювати в команді, нести відповідальність за команду, швидко знаходити рішення в екстремальних ситуаціях та розуміти один одного з “півслова”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus