Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Поліцейські охорони Полтавщини у 2019 році затримали 155 правопорушників

Поліцейські охорони Полтавщини у 2019 році затримали 155 правопорушників

В Управлінні поліції охорони Полтавщини відбулась нарада з підбиття підсумків діяльності підрозділів поліції охорони у 2019 році.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

“Протягом 2019 року правоохоронці реалізовували низку заходів спрямованих на підвищення ефективності роботи працівників в системі єдиної дислокації з профілактики правопорушень, забезпечення збереження майна всіх форм власності”, – засвідчив у своєму слові начальник Управління поліції охорони області підполковник поліції Сергій Запорожець.

У 2019 році працівниками поліції охорони області на об’єктах охорони за ознаками правопорушень кримінального характеру затримано 22 осіб. Нарядами груп реагування в системі єдиної дислокації органів і підрозділів Національної поліції здійснено 4 666 виїздів за викликами по спецлінії “102”. В результаті реагування на повідомлення громадян затримано 133 правопорушники.

Одночасно досягнуто певних результатів у зміцненні соціального захисту як поліцейських так і вільнонайманих працівників охорони, зокрема досягнуто підвищення грошового забезпечення та заробітної платні поліцейським та охоронникам, тим, хто кожного дня заступає на охорону майна та власності підприємств, організацій та громадян України.

Поряд з цим виступаючі відзначили, що перед поліцією охорони у 2020 році залишаються ряд питань, які потребують своєї реалізації.

Це і подальше оновлення автомобільного парку, подальша модернізації технічних засобів охорони.

Поряд з тим, безсумнівними пріоритетами діяльності підрозділів поліції охорони у поточному році є забезпечення належної охорони стратегічно-важливих для економіки держави об’єктів та забезпечення охорони майна і безпеки громадян.

“За підсумками роботи у 2019 році дипломами були відзначені кращі підрозділи поліції охорони. Першим місцем за підсумками службової та господарської діяльності був відзначений Миргородський міжрайонний відділ поліції охорони. Друге та третє місце відповідно зайняли батальйон поліції охорони та Лубенський міжрайонний відділ. Після обговорення перед керівниками підрозділів поліції охорони області були поставлені ряд завдань на 2020 рік та прийняті відповідні управлінські рішення”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Управління поліції охорони в Полтавській області

Система Orphus