Ви тут:
Суспільство 

Полетів у небо: зворушливо попрощалися з одним із кращих автомобілем у історії

Полетів у небо: зворушливо попрощалися з одним із кращих автомобілем у історії

Минулого року легендарний “Жук” зійшов останній раз з конвеєра.

Як повідомляє ITC.ua, останній автомобіль зійшов з конвеєра мексиканського заводу VW в штаті Пуебла в липні тепер уже минулого року, проте зворушлива короткометражка на честь закінчення виробництва культової моделі вийшла тільки зараз.

Відеоролик під назвою «Остання миля» розповідає про маленького хлопчика і його основні життєві віхи.
Закінчується ж відео тим, що його Beetle, подолавши «останню милю», перетворюється на справжнього жука і метафорично відлітає в небо.

Примітно, що в короткометражці можна помітити численні камео людей, які так чи інакше мали відношення до культового автомобілю, наприклад, американського художника Енді Уорхола, який свого часу малював рекламні плакати з Beetle, та актора Кевіна Бейкона, чий герой у фільмі «Вільні» володів «Жуком».

Volkswagen Beetle (вимова: укр. Фольксваґен бітл) — компактний автомобіль, який вироблявся та продався компанією Volkswagen. Схожий на свого попередника Volkswagen New Beetle, однак дизайн автомобіля багато в чому ріднить його зі своїм далеким предком — оригінальним Volkswagen Käfer. Beetle більший, ніж New Beetle (на 149 мм довший) і базується на платформі A5 (PQ35) поряд з Volkswagen Jetta. Крім того, висота менша на 12 мм ніж у попередника, а ширина — на 87 мм більше. Обсяг багажника теж збільшився (310 л. проти 209 л.).

Система Orphus