Ви тут:
Суспільство Україна 

Платіжну систему України до 2022 року планують перевести на новий стандарт

Платіжну систему України до 2022 року планують перевести на новий стандарт

Національний банк України працює на проєктом із розвитку платіжної інфраструктури України на базі міжнародного стандарту ISO 20022. Його мета – модернізація фінансової інфраструктури та покращення конкурентоспроможності України.

“Стандарт ISO 20022 – це технологічна платформа, яка дає можливість спростити механічні процеси під час здійснення платежів, переносити більше супровідної інформації про платіж. Відповідно, це здешевить транзакції, підвищить гарантованість їх доставки”, – розповів заступник голови НБУ Сергій Холод.

Та додав, що Credit transfer, direct debit, різні інформаційні запити, у тому числі про стан рахунку, – все це ми зможемо реалізувати у вітчизняній платіжній інфраструктурі відповідно до формату ISO 20022.

Планується, що впровадження стандарту ISO 20022 в Системі електронних платежів (СЕП) Національного банку відбудеться до кінця 2021 року.

“Проект реалізується у партнерстві із компанією SWIFT за підтримки проекту “Трансформація фінансового сектору” (USAID) та Європейського банку реконструкції та розвитку”, – додали в НБУ.

Система Orphus Поделиться на fb