Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пішла з життя відома кременчуцька літераторка

Пішла з життя відома кременчуцька літераторка

У Кременчуці попрощалися з поетесою та прозаїком Софією Сергієнко. Вона була членкинею міжрегіональної Спілки письменників України та Полтавської спілки літераторів.

Вірші авторки друкувалися в обласних, міських, районних газетах – “Зоря Полтавщини”, “Вісник Кременчука”, “Перемога”. Виступала на радіо та місцевому телебаченні.

Авторка книг “Мы с тобой как в юности” (1998), “Роса рідного краю” (1999), “Мне все не просто” (2002), “Степова веселка” (2003), “Олеся”, “Через годы и расстояния” (2007), “Вибране” (2017). 

“Творчість Софії Олександрівни наповнює почуття щирості, виняткове ліричне дарування чутливо передає духовний світ поетеси. Такі прости, милі серцю слова в дійсності – повні мудрості. Світла Память, наша улюблена поетеса! Ваша поезія в дарунок нащадкам, житиме вічно!” – повідомляють у групі Спілки літераторів “Славутич”

Софія Сергієнко народилася 1935 року, зростала та навчалася в с.  Заріг  Оржицького району. Після школи вступила до Полтавського музичного училища ім. Лисенка, а по його закінченні стала працювати за спеціальністю в смт. Карлівка. У 1966 р. переїхала до Німеччини, а по поверненні другим домом став Кременчук, де й працювала викладачем у СШ № 11.

Система Orphus