Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Підрозділи ДСНС Полтавщини отримали нову спецтехніку

Підрозділи ДСНС Полтавщини отримали нову спецтехніку

Підрозділи ДСНС Полтавщини отримали аварійно-рятувальну техніку та спеціальні захисні костюми для рятувальників.

Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

Ключі від машин вручили заступник голови облдержадміністрації Євген Греков та начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб.

“Техніка, що презентується, результат спільної роботи держави, Президента та влади на місцях. Дві спеціальні аварійно-рятувальні машини закуплені в межах державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні до 2020 року. Грейдер та гусеничний бульдозер передані в межах міжурядового співробітництва від Уряду Китайської Народної республіки, а дві пожежні автоцистерни – від Асоціації аварійно-рятувальної служби Шотландії. Ця техніка – лише інструмент у руках фахівців, і вже від вас залежить, як вона використовуватиметься та яких результатів ви досягнете в роботі”, – зазначив заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков.

У свою чергу начальник ГУ ДСНС в Полтавській області Володимир Салогуб розповів, що після відповідного розподілу техніка буде передана районним підрозділам області.

“Вже завтра вона стане на бойове чергування та разом з особовим складом виконуватиме ті завдання, що стоять перед нашою службою. Те обладнання, що є в автомобілях, дозволяє оперативніше, організованіше, якісніше та безпечніше виконувати роботу”, – сказав Володимир Салогуб

Фото: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА

Система Orphus