Ви тут:
Відео Освіта Полтавщина Суспільство 

Освітній омбудсмен відвідав Кременчук, аби розібратись у шкільному скандалі

Освітній омбудсмен відвідав Кременчук, аби розібратись у шкільному скандалі

Минулого тижня Кременчук відвідав освітній омбудсмен Сергій Горбачов, аби розібратись у скандалі, що виник між батьками учнів та вчителем української мови гімназії №18.

За словами батьків, вчитель негідно поводиться з учнями, вдається до словесної лайки та застосовує силу. Сергій Горбачов зазначив, що надійшло дві звернення – від батьків та вчителя.

“Одне звернення надійшло від вчительки, яка попрохала вивчити ситуацію. Її скарга була про те, що вона відчуває тиск з боку адміністрації закладу освіти, є порушення відносно неї. Інше звернення було від батьків, які звернулись з проханням допомогти, щоб цей вчитель не працював з їх дітьми. Бо вона ображає дітей, за словами батьків, необ’єктивно оцінює, і не знаходять порозуміння”, – сказав Сергій Горбачов.

Детальніше у сюжеті Кременчуцьких новин.

Нагадаємо, 16 січня освітній омбудсмен Сергій Горбачов відвідав Полтаву – побував в Управлінні Державної служби якості освіти у Полтавській області та був спікером на регіональній (не)конференції для шкільних педагогів mini-Edcamp Poltava 2020 “Ми змінюємо освіту, освіта змінює нас!”.

 

Система Orphus Поделиться на fb