Ви тут:
Суспільство 

“Оскар-2020”: назвали імена номінантів на премію

“Оскар-2020”: назвали імена номінантів на премію

Церемонія нагородження відбудеться в театрі Долбі у Голлівуді.

Як повідомляє ТСН, сьогодні, 13 січня, Академія кінематографічних мистецтв і наук оголосила номінантів на найпрестижнішу кінопремію року “Оскар”.

 

Найкращий фільм

“Аутсайдери”

“Ірландець”

“Кролик Джоджо”

“Джокер”

“Маленькі жінки”

“Шлюбна історія”

“1917”

“Одного разу в … Голлівуді”

“Паразити”

Найкраща чоловіча роль

Антоніо Бандерас, “Біль та слава”

Леонардо Ді Капріо, “Одного разу в … Голлівуді”

Адам Драйвер, “Шлюбна історія”

Гоакін Фенікс, “Джокер”

Джонатан Прайс, “Два Папи”

Найкраща чоловіча роль другого плану

Бред Пітт, “Одного разу в … Голлівуді”

Том Генкс, “Чудовий день у нашому районі” (A Beautiful Day in the Neighborhood)

Ентоні Гопкінс, “Два Папи” (The Two Pope)

Аль Пачіно, “Ірландець” (The Irishman)

Джо Пеші, “Ірландець” (The Irishman)

Найкраща жіноча роль

Синтія Ерайво, “Гарріет”

Скарлетт Йоганссон, “Шлюбна історія”

Сірша Ронан, “Маленькі жінки”

Шарліз Терон, “Скандал”

Рене Зеллвегер, “Джуді”

Найкраща жіноча роль другого плану

Лора Дерн

Скарлетт Йоганссон

Флоренс П’ю

Кеті Бейтс

Марго Роббі

Найкраща пісня

“Історія іграшок 4” / Toy Story 4

Рокетмен

Breakthrough

Frozen 2

Stand Up / Harriet

Найкращий фільм іноземною мовою

“Тіло Христове” (Польща)

“Світ меду” (Північна Македонія)

“Знедолені” (Франція)

“Біль та слава” (Іспанія)

“Паразити” (Південна Корея)

Найкращий режисер

Квентін Тарантіно (“Одного разу… в Голлівуді”

Сем Мендес (“1917”)

Мартін Скорсезе (“Ірландець”)

Тодд Філліпс (“Джокер”)

Пон Чжун Хо (“Паразити”)

Найкращий анімаційний повнометражний фільм

“Історія іграшок 4”

“Як приборкати дракона 3”

“Містер Лінк: Загублена ланка еволюції”

“Я втратив тіло”

“Клаус”

Найкращий оригінальний сценарій

“Ножі наголо”

“Шлюбна історія”

“1917”

“Одного разу… в Голлівуді”

“Паразити”

Найкращий сценарій-адаптація

“Ірландець”

“Кролик Джоджо”

“Джокер”

“Маленькі жінки”

Найкращий анімаційний короткометражний фільм

Дочка (Dcera/The Doughter),

Волохате кохання (Hair love)

Кітбуль (Kitbull),

Незабутній (Memorable)

Сестра (Sister)

Найкращий документальний повнометражний фільм

“Американська фабрика” / American Factory

“Світ меду” / Honeyland

“Печера” / The Cave

“На межі демократії” / Edge of Democracy

“Для Сами” / For Sama

Найкращий документальний короткометражний фільм

In the abcence (“За відсутності”)

Learning to skateboard in a warzone (If you’re a girl) (“Навчитися кататися на скейтборді в зоні бойових дій (якщо ти дівчина)”

Life overtakes me (“Життя обганяє мене”)

St. Louis Superman (“Сент Луїс Супермен”)

Walk Run Cha-Cha (“Прогулянка ходою Ча-Ча”)

Найкращий художній короткометражний фільм

Brotherhood (“Братство”)

Nefta football club (“Футбольний клуб “Нефта”)

The neighbors window (“Вікно сусідів”)

Saria (“Сарія”)

Sister (“Сестра”)

Найкраща робота художника-постановника

“Ірландець”

“Кролик Джоджо”

“1917”

“Одного разу … в Голлівуді”

“Паразити”

Найкраща операторська робота

“Ірландець”

“Джокер”

“Одного разу в … Голлівуді”

“1917”

“Маяк”

Найкращий монтаж

“Аутсайдери”

“Джокер”

“Ірландець”

“Кролик Джоджо”

“Паразити”

Найкращий звук

“Аутсайдери”

“До зірок”

“Джокер”

“1917”

“Одного разу … в Голлівуді”

Найкращий звуковий монтаж

“Аутсайдери”

“Джокер”

“1917”

“Одного разу в … Голлівуді”

“Зоряні війни: Скайвокер. Схід”

Найкраща музика до фільму

“Шлюбна історія”

“1917”

“Джокер”

“Маленькі жінки”

“Зоряні війни: Скайуокер. Схід”

Найкращі візуальні ефекти

“Месники: Фінал”

“Ірландець”

“Король лев”

“1917”

“Зоряні війни: Скайуокер. Схід”

Найкращий дизайн костюмів

“Ірландець”

“Кролик Джоджо”

“Джокер”

“Маленькі жінки”

“Одного разу в … Голлівуді”

Найкращий грим та зачіски

“Скандал”

“Джокер”

“Джуді”

“Чаклунка: Повелителька темряви”

“1917”

Система Orphus