Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

ООС: на Луганщині тривають збори командирів танкових підрозділів

ООС: на Луганщині тривають збори командирів танкових підрозділів

На Луганщині танкісти вивчають теорію й загальну тактику та порядок роботи командира з планування бою.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

Вдосконалюють і практичну складову, зокрема порядок дій екіпажу при озброєнні танка, приведення його до бою й виконують вправи стрільб. Кожен такий елемент підлягає тестуванню.

Окрім того, військові вивчають роботу мінного трала, порядок і принцип роботи з нічними приладами, зняття, обслуговування й розбирання клинового затвора, встановлення колоди для просування танка у складних погодних умовах.

“Такі збори слід проводити постійно, адже кожен танковий підрозділ повинен бути в готовності виконати будь-яку бойову задачу, а без практики це неможливо. Більшість танкістів мають бойовий досвід, але є і ті, хто прибуває з навчальних центрів, і їм украй необхідні такі знання. На навчанні ми зібрали командирів, а вони вже передаватимуть здобутий досвід підлеглим”, — розповів керівник зборів Герой України підполковник Євген Межевікін.

“На завершальному етапі проведення зборів військові вивчатимуть специфіку нанесення топографічних знаків, орієнтування на місцевості, запуск двигуна різними способами й технічне обслуговування танка”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus