Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Олександр Біленький запропонував створити на Полтавщині мережу електрозарядних станцій та докупити електромобілів

Олександр Біленький запропонував створити на Полтавщині мережу електрозарядних станцій та докупити електромобілів

Голова Полтавської обласної ради ініціює створення у Полтавській області мережі електрозаправних станцій. Таку пропозицію він озвучив 13 січня на апаратній нараді у Полтавській ОДА.

“Цього року, відповідно до заяв Уряду та Президента, є наміри придбати електромобілі для потреб Міністерства. У нас у 2019 році був придбаний один електромобіль для потреб Полтавської облради та ОДА. Пропоную продовжувати таку ініціативу щодо купівлі електромобілів та встановлення електрозарядних станцій по всій області, щоб мати відповідну мережу”, – сказав він.

Також голова Полтавської облради зауважив, що на Полтавщині є Екобус. Його планують обладнати та розпланувати рух відповіно до потреб області.

Довідково. За даними ukrautoprom.com.ua,  за 10 місяців 2019 року українці купили та поставили на облік 6247 електромобілів, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року попит на легкові електромобілі зріс на 47%. З початку року українці купили і поставили на облік 5789 легкових авто і 458 комерційних. У порівнянні з аналогічним періодом 2018 року попит на комерційні авто виріс майже вдвічі. Найпопулярнішим електрокаром в українців залишається Nissan Leaf. З січня по жовтень автопарк країни поновили 2763 авто цієї моделі. На другому місці Tesla Model S (489 авто). Також до п’ятірки найбільш затребуваних електрокарів увійшли: BMW i3 – 297 шт, Volkswagen е-Golf – 279 шт, Fiat 500е – 253 шт.

Система Orphus