Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Олег Синєгубов закликав працівників ДСНС повідомляти про виявлені АЗС

Олег Синєгубов закликав працівників ДСНС повідомляти про виявлені АЗС

Голова Полтавської обласної державної адміністрації звернувся до працівників ГУ ДСНС в Полтавській області з проханням, у разі отримання інформації про функціювання незаконних АЗС або при безпосередньому виявленні нових заправок повідомляти про це у контролюючі органи для подальшої перевірки їхньої діяльності.

“Автозаправні станції є потенційно небезпечними об’єктами. І працівники ДСНС мають їх теж перевіряти та повідомляти про їх функціювання. Звичайно ж, при наявності такої інформації, законність їхньої роботи перевірятимуть відповідні структури. У нас уже налагоджений механізм”, – сказав Олег Синєгубов під час засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На це заступник начальника ГУ ДСНС України у Полтавській області Володимир Гришанін пообіцяв, що у рамках своїх повноважень вони проводять перевірки потенційно небезпечних споруд. Що ж до АЗС, то цьому питанню приділять особливу увагу.

Загалом, на засіданні комісії розглядали питання про ідентифікацію та паспортизацію об’єктів, які становлять потенційну загрозу виникнення надзвичайних ситуацій.

Також говорили про стан пожежної безпеки у будівлях підвищеної поверховості в Полтаві, Кременчуці та Горішніх Плавнях. Зокрема, у Полтаві знаходиться 22 житлових будинки підвищеної поверховості. У Кременчуці – 14, а в Горішніх Плавнях – 2.

У проєкті протокольних рішень комісії зазначено, що виконавчим комітетам цих міських рад потрібно розробити та затвердити міські програми “Протипожежний захист будинків підвищеної поверховості” з переліком конкретних заходів і завдань. Також виконавчим комітетам Полтавської, Кременчуцької та Горішньоплавнівської міських рад спільно з балансоутримувачами будинків підвищеної поверховості необхідно вишукати можливість виділення коштів на монтування або ремонт систем протипожежного захисту та розглянути можливість створення об’єднаної диспетчерської служби з підключенням до неї таких будинків.

Система Orphus