Ви тут:
Суспільство Україна 

Новим головою НАЗК став Олександр Новіков

Новим головою НАЗК став Олександр Новіков

Кабінет міністрів призначив головою Національного агентства з питань запобігання корупції Олександра Новікова, який переміг у відкритому конкурсі на посаду.

Про це прем’єр-міністр Олексій Гончарук повідомив у Telegram.

“Перед ним стоїть важливе завдання – забезпечити відкритість і прозорість органу, а головне – показати всім нам конкретні результати знищення корупції. Олександр Новіков має вищу юридичну освіту, працював в органах прокуратури понад 10 років та підтримував державне обвинувачення у справах боротьби з організованою злочинністю та економічними злочинами”, – написав Гончарук.

Як повідомляє Glavcom.ua Олександр Новіков юрист за освітою, одружений, виховує двох дітей.

Працював прокурором Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності Генеральної прокуратури.

Кандидат успішно пройшов етап оцінювання прокурорів, яке влаштував чинний генпрокурор Руслан Рябошапка.

Новіков претендував на посаду голови/першого заступника голови Спеціалізованої Антикорупційної прокуратури.

Згідно із декларацією за минулий рік, родина з 2015 року у Києві орендує квартиру площею 53 кв. м. Автівку Subaru Forester 2008 року випуску у сім’ї викрали, дружина Новікова Юлія Гончар має Kia Sorento 2013 року, а сам Новіков їздить на ВАЗ 21099 (передано за довіреністю у 2008).

У 2018 році Новіков заробив 562 тис. грн, а його дружина-підприємець – 321 тис. грн. У родини є 110 тис. грн заощаджень. Новіков також вказав у декларації кредит на 153 тис. грн, який взяла дружина.

Система Orphus