Ви тут:
Суспільство ТОП-новина 

НАЗК затвердило нові форми е-декларації та повідомлення про суттєві зміни в майновому стані

НАЗК затвердило нові форми е-декларації та повідомлення про суттєві зміни в майновому стані

У виданні Міністерства юстиції «Офіційний вісник України» опубліковано наказ Національного агентства від 12 грудня 2019 року, яким з 1 січня 2020 року вводиться нова форма декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Документ також  затверджує нову  форму повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування.

Зміни форми декларації та повідомлення про суттєві зміни в майновому стані передбачені Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» №140-IX від 2 жовтня 2019 року.

1. Наказ Національного агентства з питань запобігання корупції “Про затвердження змін до рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 10 червня 2016 року N 3” від 12 грудня 2019 року N 168/19.

Порядок формування, ведення та оприлюднення (надання) інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

2. Форма декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

3. Форма повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування.

Система Orphus