Ви тут:
Суспільство Україна 

Навчальні мандрівки Україною: у квітні цього року стартує Програма мобільності молоді

Навчальні мандрівки Україною: у квітні цього року стартує Програма мобільності молоді

В Україні стартує загальнонаціональна Програма мобільності школярів, на яку виділено 500 млн грн з Державного бюджету.

В рамках програми діти з різних регіонів України будуть здійснювати навчальні мандрівки країною. 2020 року в програмі буде задіяна кожна п’ята школа України.

“На сьогодні відсоток молоді, яка не подорожувала Україною останні три роки складає 55 відсотків. А відсоток молоді, який активно залучений в суспільне життя країни (є членами молодіжних та дитячих організацій) складає 3,4 відсотки. Тоді, як наприклад, в скандинавських країнах цей показник сягає 30 відсотків” – зазначає Міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський.

«Уряд створює умови, щоб молодь була соціально активною, самостійною. Ми хочемо побороти ситуацію, коли чи не більше половини молодих людей за останні три роки не виїжджало за межі області. Мобільність – позитивно впливає і на економіку, і на продуктивність праці», – підкреслив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Він додав, що така програма заохотить пізнавати різноманіття регіонів та розвивати організації громадянського суспільства. 

На першому етапі буде розроблена нормативно-правова база та концепції програми мобільності молоді. Вже з квітня цього року – запускатимуться пілотні проекти між кількома регіонами України. 

Повноцінно програма, яка підвищить самостійність, життєстійкість та спроможність молоді, запрацює до кінця року. 

Система Orphus