Ви тут:
Суспільство Україна 

На Євробаченні-2020 Україна виступить у першому півфіналі

На Євробаченні-2020 Україна виступить у першому півфіналі

Міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2020 оголосив дати виступів представників країн у першому і другому півфіналах. Майбутній учасник Євробачення від України виступатиме в першому півфіналі.

Результати жеребкування з’явилися 28 січня.Оголошення країн-учасниць відбулося у Роттердамі. Ведучими жеребкування стали голландська акторка Шанталь Янцен, співачка Едсілія Ромблі та коментатор Ян Сміт, повідомляє 24 канал.

Майбутній представник від України, якого члени журі та глядачі оберуть 22 лютого у фіналі Нацвідбору, виступатиме у Роттердамі у першому півфіналі. Разом з Україною цього дня виступатимуть представники таких країн: Росія, Білорусь, Литва, Румунія, Хорватія, Македонія, Швеція, Словенія, Австралія, Ірландія, Норвегія, Кіпр, Азербайджан, Мальта, Ізраїль та Бельгія.

Twitter | @Eurovision

У другому півфіналі конкурсу Євробачення-2020 в Роттердамі виступлять представники таких країн: Австрія, Данія, Молдова, Болгарія, Польща, Швейцарія, Сан-Маріно, Фінляндія, Сербія, Вірменія, Латвія, Ісландія, Чехія, Грузія, Греція, Португалія, Естонія та Албанія. 

Twitter | @Eurovision

Під час жеребкування вирішили долю країн Великої п’ятірки. Так, у першому півфіналі проголосують Італія, Німеччина та Нідерланди, а в другому – Франція, Великобританія та Іспанія. 

Фото: Eurovision Ukraine – Євробачення України у Фейсбук
Система Orphus