Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На вулицях Полтави робитимуть велосипедні доріжки

На вулицях Полтави робитимуть велосипедні доріжки

На черговому засіданні робочої групи з розвитку велоінфраструктури Полтави остаточно затвердили перелік вулиць, де є можливість нанести спеціальну розмітку для велосипедних смуг.

Це вулиці Маршала Бірюзова, Яківчанська, Героїв АТО – Героїв Сталінграду – 23 вересня. Окрім того, на засіданні обговорили план роботи з облаштування велосипедної інфраструктури на цих пілотних вулицях, повідомляють у пресслужбі Полтавської міської ради.

“У нас було два варіанти розв’язання цього питання: це облаштувати цього року спочатку одну вулицю, пройшовши усі необхідні процедури, з дотриманням усіх вимог чинного законодавства, чи одразу почати роботу на усіх 4 вулицях. Ми остаточно вирішили реалізувати цей проєкт на усіх пілотних вулицях. Проте, перш за все, ще треба обов’язково виконати геодезичне дослідження даних вулиць”, – зауважив секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

Також на засіданні обговорили результати обстеження велосипедних доріжок вулиці Огнівської та Нікітченка. Так, вирішили велосипедну розмітку по вулиці Огнівській залишити без змін, а смугу для велосипедистів по вул. Нікітченка, з метою безпечного руху пішоходів, перенести ближче до проїжджої частини.

Окрім того, на засіданні говорили про доцільність встановлення велопарковок на території комунальних організацій м. Полтава, придбання велосипедів для потреб виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Система Orphus