Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

На Водохреща у Кременчуці воду освятять на річках Дніпро та Сухий Кагамлик

На Водохреща у Кременчуці воду освятять на річках Дніпро та Сухий Кагамлик

У День свята Водохреща Велике водосвяття у Кременчуці традиційно проходитиме на річках Дніпро та Сухий Кагамлик. Хрещенські купання проходитимуть біля «Річкового вокзалу» (р. Дніпро) та Свято-Преображенського собору (р. Сухий Кагамлик), на правобережжі міста в районі човнової станції «Демурівка» (р. Дніпро), поблизу кафе «Івушки» (на Молодіжному).

Напередодні великого православного свята всі ці місця масового купання будуть підготовлені до прийому бажаючих зануритися у Хрещенські води, а безпосередньо купання відбудуться під наглядом медиків, водолазів, рятувальників і правоохоронців. У день свята Водохреща у місцях хрещенських купань будуть встановлені палатки для перевдягання та обігріву людей, повідомили у Кременчуцькій міськраді.

До уваги кременчужан! 19 січня 2020 року чин освячення води проходитиме поблизу річкового вокзалу з 10.00 до 12.00 год., освячення води та хрещенські купання проходитимуть також біля Свято-Преображенського собору (р. Сухий Кагамлик) – з 08.00 до 16.00 год., в районі човнової станції «Демурівка» – 10.00 до 14.00 год..

У день Хрещення Господнього, 19 січня 2020 року, також традиційно відбудеться Хресна хода, маршрут якої розпочнеться від Свято-Миколаївського кафедрального собору (вул. 29 вересня, 16/34) до Річкового вокзалу. Початок ходи намічений на 12.30. Учасники хресної ходи рухатимуться вул. 29 вересня, сквером ім. Олега Бабаєва, вул. Соборною, пл. Перемоги, вул. Генерала Жадова, вул. Першотравневою. Завершиться хода Великим водосвяттям на річці Дніпро в районі річкового вокзалу.

Система Orphus