Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Семенівщині розпочали челендж, присвячений землякам, на честь яких названо вулиці

На Семенівщині розпочали челендж, присвячений землякам, на честь яких названо вулиці

У мережі розпочали челлендж про земляків, іменами яких названі вулиці, повідомляють Семенівські вісті.

Розпочав челендж депутат Оболонської ОТГ Юрій Костюк на своїй сторінці у мережі Facebook. Він доступний за хештегами #Славен_рід_семенівський, #Наші_видатні_земляки, #Ніхто_не_забутий.

У публікації Юрій розповідає про видатного жителя Оболоні, Заслуженого лікаря України, лікаря-хірурга, завідувача Оболонської лікарні Прокопа Івановича Назарця, ім’ям якого названа одна із вулиць у селі.

“На прийом до лікаря ішли не тільки місцеві мешканці, а і люди з інших районів області. Хірург робив навіть операції а серці. Під час німецької окупації (1941-43 рр.) спас життя багатьом жителям села та військовополоненим шляхом видачі фіктивних паперів на захворювання А ще він грав на багатьох музичних інструментах, колекціонував книги, захоплювався малюванням. Його пейзажі, натюрморти і графіка вражали своєю досконалістю. Кілька робіт зберігаються в Полтавському художньому музеї”.

При підготовці публікації Юрій Костюк використав матеріали із музею Семенівської ЦРЛ та семенівської районної бібліотеки.

«Буду радий познайомитися із вашими земляками, в честь яких названі вулиці, або інші топоніми. Сподіваюсь дана ініціатива отримає продовження», – йдеться у дописі.

Система Orphus