Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині військовослужбовці-контрактники отримають новий гуртожиток

На Полтавщині військовослужбовці-контрактники отримають новий гуртожиток

Незабаром військовослужбовці Центральної бази зберігання та ремонту техніки РХБЗ святкуватимуть новосілля у новенькому гуртожитку, переобладнаному з приміщення колишнього штабу частини.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

“Близько десяти років очікування й два роки плідної праці підрядних будівельних організацій дали позитивний результат. Завдяки новозбудованому помешканню практично стовідсотково розв’яжемо проблему забезпечення житлом контрактників. Будівля повністю обладнана сантехнічним устаткуванням, душовими кімнатами, кухонним приладдям і забезпечена теплом. У разі потреби мешканці самі зможуть регулювати температуру в приміщеннях, використовуючи блок терморегуляторів. Скоро в новобудову завезуть меблі, й тоді новосели отримають довгоочікуване житло”, — зазначив командир військової частини полковник Ігор Іванченко.

До оцінювання якості виконаних робіт тут підійшли дещо нестандартно.

“Жоден акт прийому-передачі не здатен по-справжньому оцінити сумлінність і повноту виконання робіт будівельниками. Тож ми вирішили провести своєрідне тестування нових кімнат. Експертами попросили стати контрактниць нашої частини з-поміж майбутніх новоселів. Хто, як не жінка-господиня, по-справжньому оцінить зручність і функціональність помешкання, обладнання й інших побутових дрібничок? І вже на основі їхніх зауважень і пропозицій ми допрацюємо ті чи інші питання”, — додав командир.

Серед новоселів дев’ятеро військовослужбовців-жінок. Для них тут передбачене окреме “крило” зі своїм входом. Також є кухня, санвузол і побутовий блок.

Фото: Міноборони України

Система Orphus