Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині розпочали фінансування пенсій за січень

На Полтавщині розпочали фінансування пенсій за січень

3 січня, органи Пенсійного фонду області спрямували перший грошовий транш до банківських установ і поштових відділень, які обслуговують пенсіонерів. Таким чином, розпочалося фінансування січневих пенсій.

Про це повідомляють у Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

При цьому до банківських установ направлено 259,3 млн грн, що забезпечить виплату пенсій по 7 січня включно, а до відділень поштового зв’язку – 74,5 млн грн, що дозволить виплачувати пенсії по 8 січня включно. Загальна сума становить наразі 333,8 млн грн, або 25% від місячної потреби.

Пенсії представників силових структур профінансовані у повному обсязі.

Як уже повідомлялося, з 1 січня зросли пенсії окремих категорій громадян. По-перше, перераховано мінімальний розмір пенсійних виплат для непрацюючих 65-річних пенсіонерів, які мають стаж більше 30 років у жінок і понад 35 років – у чоловіків. У результаті мінімальний розмір пенсії за віком, встановлений для зазначеної вище категорії осіб в розмірі 40 відсотків нової величини мінімальної заробітної плати, з 1 січня 2020 року збільшився до 1889,20 грн.

По-друге, з 1 січня відбулося збільшення виплат для більшості військових пенсіонерів відповідно до урядового рішення щодо продовження поетапного підвищення пенсій представникам силових органів, яке було ініційоване два роки тому. З 1 січня 2020 року їм виплачується 100% суми підвищення пенсії.

Січневе зростання пенсійних виплат суттєво збільшило потребу в коштах на їх фінансування – в області додатково виділено на 17,5 млн грн. більше, ніж у грудні.

Виплата пенсій розпочнеться 4 січня.

Система Orphus