Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині позапланово перевіряють об’єкти з масовим перебуванням людей

На Полтавщині позапланово перевіряють об’єкти з масовим перебуванням людей

На виконання доручення Прем’єр-Міністра України, інспекторський склад Головного управління ДСНС України у Полтавській області здійснює позапланові перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей, зокрема навчальні заклади, комунальні та державні підприємства, торгово-розважальні центри тощо.

Про це повідомили в ГУ ДСНС в Полтавській області.

Фахівці ДСНС перевіряють системи оповіщення на випадок пожежі, системи пожежної сигналізації, доступність аварійних виходів, план та шляхи евакуації, наявність та справність первинних засобів пожежогасіння, справність пожежних гідрантів на території та поряд із об’єктами та інше.

Загалом, інспектори обласної Служби порятунку «101» проводять позапланові перевірки на території всієї Полтавської області. Згідно затвердженого переліку об’єктів з масовим перебуванням людей, рятувальники перевірять 1350 підприємств, установ та організацій.

З переліком об’єктів, що підлягають перевірці можна ознайомитися на офіційному сайті Головного управління ДСНС України у Полтавській області: https://pl.dsns.gov.ua/ua/Perelik-obektiv-scho-planuetsya-pereviriti-u-ZHitomirskiy-oblasti-na-vikonannya-doruchennya-Premer-Ministra-Ukrayini–44-20511-19-vid-11122019.html

Система Orphus Поделиться на fb