Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині поліція вилучила ялинок на суму понад 40 тисяч гривень

На Полтавщині поліція вилучила ялинок на суму понад 40 тисяч гривень

Це приблизна вартість вилучених хвойних дерев, що продавали без відповідних документів та спеціального маркування. Від початку “ялинкових рейдів” поліція спільно з інспекторами Держагенства лісових ресурсів вилучила понад 200 таких ялинок.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Під час спільних перевірок поліція склала 12 адміністративних матеріалів за порушення правил торгівлі на ринках (ст. 159 КУпАП) і 15 – за торгівлю з рук у невстановлених місцях (ст. 160 КУпАП). А в Кременчуцькому районі відкрили кримінальне провадження за фактом незаконної порубки лісових насаджень (ст. 246 Кримінального кодексу України).

Також працівники Держлісресурсів склали 7 протоколів за ст. 65 КУпАП – за незаконну вирубку та пошкодження лісових культур або саджанців у лісових розсадниках, а також молодняку на площах, призначених під лісовідновлення. За таке порушення може бути призначений штраф від п’ятисот десяти гривень до тисячі двадцяти гривень.

“Нагадаємо, що під час рейдів поліція перевіряє документи на право здійснення торгівлі “ялинками”, товарно-транспортні накладні, а також звертає увагу на спеціальне маркування (чіпи/бирки/штрих-код), що містить інформацію про походження дерева. Слід зазначити, що рейди ще триватимуть до завершення новорічних і різдвяних свят!”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus