Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині директора навчального закладу підозрюють у привласненні держкоштів

На Полтавщині директора навчального закладу підозрюють у привласненні держкоштів

За версією слідства, з 2012 по 2017 рік директор прийняв на роботу в навчальний заклад двох осіб та щомісяця вносив неправдиві дані до табелів обліку робочого часу, які подавав у відділ освіти, молоді та спорту Пирятинської райдержадміністрації для нарахування заробітної плати. Прийняті особи фактично на робочому місці не з’являлися, посадові обов’язки не виконували, а нараховану заробітну плату за них отримував директор.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Полтавської області.

За висновком судово-економічної експертизи, відділу освіти молоді та спорту Пирятинської РДА завдано збитки на суму понад 109 тисяч гривень.

Для відшкодування цих коштів та поновлення інтересів держави у рамках кримінального провадження прокуратура пред’явила до директора цивільний позов.

“Пирятинський відділ Лубенської місцевої прокуратури направив до суду обвинувальний акт стосовно директора одного з навчальних закладів Пирятинського району за ч. 2 ст. 191 (привласнення, розтрата та заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем), ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата та заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинені повторно) та ч.1 ст. 366 (складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей) КК України”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus