Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині близько 100 строковиків-зв’язківців склали Військову присягу на вірність Українському народові

На Полтавщині близько 100 строковиків-зв’язківців склали Військову присягу на вірність Українському народові

Захід відбувся у 179 навчально-тренувальному центрі військ зв’язку Збройних Сил України за участю молодого поповнення призову осінь-2019 року.

Як зазначив заступник командира військової частини полковник Олег Сторощук. новобранці протягом інтенсивного загальновійськового курсу базової підготовки отримали достатні знання та практичні навички з вогневої, тактичної та інженерної підготовки, опанували початкові уміння з тактичної медицини та інших військових дисциплін.

З нагоди урочистостей військовослужбовців привітали командування навчального центру, представники громадських організацій та духовенства, батьки воїнів.

– Молоде поповнення нинішнього призову окрім відповідної підготовки мають достатню позитивну мотивацію та налаштованість до військової служби – зазначив заступник начальника Центру з морально-психологічного забезпечення підполковник Юрій Кривоніс. – Це підтверджує той факт, що серед новобранців вже близько десяти осіб прийняли рішення поповнити лави військовослужбовців-контрактників. Живий тому приклад – солдат Микита Ломоносов, який ще донедавна шукав кращої долі на заробітках у Польщі. Але після призову та базової підготовки хлопець свідомо прийняв відповідальне рішення – стати контрактником.

Цей день особливо хвилюючим був і для солдата Максима Кривоноса. Закінчивши у минулому році Сумський виш та отримавши престижну роботу, він тим не менш теж прийняв рішення пройти армійський вишкіл.

-Вважаю службу у Збройних Силах України хорошою школою життя та можливістю перевірити особисту готовність до випробувань – зауважив воїн. – Тим більше, що військові навички просто необхідні в умовах існуючих для країни загроз з боку кремлівського режиму.

По закінченню урочистостей батьки молодих воїнів мали змогу зустрітись з командуванням навчального центру та отримати відповіді щодо умов та особливостей проходження як строкової військової служби, так і служби за контрактом.

 

Володимир Лазарєв.
Відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони (м.Харків)

Система Orphus