Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Лубенщині поліція провела профілактичні заходи та склала 16 адмінпротоколів

На Лубенщині поліція провела профілактичні заходи та склала 16 адмінпротоколів

Поліція перевірила стан правопорядку Тарандинцівської сільської ради. Окрему вагу приділили певним категоріям жителів, які перебувають на різних профілактичних обліках поліції і соціальних служб.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Мобільна група Лубенського відділу поліції працювала у складі з дільничним офіцером, інспекторами ювенальної превенції, сектору реагування патрульної поліції й підрозділу з контролю за обігом зброї.

Дільничні відвідали літніх людей і самотніх пенсіонерів, а також перевірили жителів сільради, які відбували кримінальне покарання та перебувають під адміністративним наглядом поліції.

Ювенальні поліцейські оцінили умови проживання і морально-правовий “клімат” в родинах з дітьми, за якими спостерігають соціальні служби. Та разом із дільничними нагадали працівникам закладів торгівлі про заборону продажу алкоголю і тютюну неповнолітнім.

Патрульні поліцейські перевірили – як водії та пішоходи в населених пунктах дотримуються правил дорожнього руху. А “дозвільники” поцікавилися у власників зброї наявністю відповідних документів та сейфів для її зберігання.

“Під час рейду поліцейські склали 16 адміністративних матеріалів. Зокрема, 4 – відносно водіїв транспортних засобів та 6 – за розпивання алкогольних напоїв у заборонених місцях”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus