Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Лубенщині поліцейські розповіли школярам про їх права та обов’язки

На Лубенщині поліцейські розповіли школярам про їх права та обов’язки

У Калайденцівській ЗОШ Лубенського району інспектор ювенальної превенції Катерина Сорокотяга спільно з працівниками сектору реагування патрульної поліції для профілактики дитячої злочинності провели виховну лекцію для учнів 3-11 класів.

Про це повідомляє пресслужба Лубенського відділу поліції.

Поліцейська наголосила дітям на відповідальності передбачену за вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень, недопущення прояву булінгу і насильства у сім’ї, а також на бездоганному дотриманні дисципліни у школі та за її межами, прояву поваги до педагогічного колективу, належному рівні навчання та відвідування навчального закладу.

Додатково дітям було роз’яснено про необхідність інформування про будь-які факти правопорушення, щодо них особисто або якщо вони стали свідками правопорушення.

“Цікаву та корисну інформацію учні отримали від патрульних, які наголосили на дотриманні правил дорожнього руху, роз’яснили про передбачені законодавством вимоги для керування будь-яким транспортним засобом, а також про особисту безпеку у якості пасажира та пішохода. Особливу увагу було звернуто на наявність на одязі дітей світловідбиваючих елементів у темну пору доби”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus