Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

На будівництві кардіоцентру в Полтаві збільшили кількість робітників

На будівництві кардіоцентру в Полтаві збільшили кількість робітників

У Полтаві триває будівництво нового кардіоцентру. Для того, аби пришвидшити зведення  обласного кардіоцентру, на будівництві збільшили кількість робітників. Тепер вони працюють у дві та три зміни. 

Хід робіт обговорили на робочій нараді з радником голови облдержадміністрації Олександром Ткачем. Він наголосив, що подібні наради проводитимуть щотижня, повідомляють у Полтавській ОДА.

На них запрошуватимуть підрядників, замовників, виконавців робіт, проєктувальників. Обговорюватимуть нагальні питання, що виникатимуть протягом тижня.

«Президент України Володимир Зеленський 2020 рік оголосив роком будівництва. У планах починати нові проєкти. Розробляються нові програми. Зокрема, Уряд передбачив програмою розвитку і будівництва удосконалення опорних шкіл в регіонах», – сказав Олександр Ткач.

Також радник голови оглянув хід будівництва кардіоцентру. Нині на першому поверсі встановили 3D панелі, підготували підлогу для вкладання лінолеуму, за графіком фарбують палати. До кінця тижня повністю завершать роботи на п’ятому поверсі.

«Матимемо сучасний європейський регіональний кардіоцентр. Він буде оснащений новим обладнанням, що дасть змогу покращити якість медичної допомоги пацієнтам», – зазначив Олександр Ткач.

Нагадаємо, Полтавський обласний клінічний кардіологічний центр розпочали будувати в травні 2016 року. Його мають здати до кінця березня цього року.

 

Фото з adm-pl.gov.ua

Система Orphus