Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргородські військові пілоти провели навчання

Миргородські військові пілоти провели навчання

У 831 бригаді тактичної авіації відбулись перші в навчальному році командирські польоти під загальним керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки командира повітряного командування “Центр” полковника Олега Геся.

Про це повідомляє пресслужба Повітряного командування “Центр”.

Метою льотної зміни стало відпрацювання єдиної методики по відновленню льотного складу за метеоумовами та з техніки пілотування, навігації та бойового застосування.

Досвідчений льотно-інструкторський склад надавав методичну допомогу молодим пілотам, які у свою чергу продемонстрували високу злагодженість дій з групою керівництва польотами, фахівцями командного пункту та всіма підрозділами, що забезпечували льотну зміну.

Зокрема керівник польотів зазначив, що пілоти бригади вдосконалили злітаність, навички за метеоумовами та видами льотної підготовки.

“Безумовне дотримання чіткого порядку дій на землі та в повітрі, правильна організація роботи та злагоджена взаємодія посадових осіб, які беруть участь в управлінні та забезпеченні польотів спрацювали як єдиний організм. Водночас, постійний контроль за польотами літаків з використанням сучасних засобів зв’язку та радіотехнічного забезпечення польотів, щоденна професійна підготовка та особиста вимогливість стали запорукою успішного виконання всіх польотних завдань. Загалом керівний склад показав високий рівень організації та проведення льотної зміни – дав успішний старт новому навчальному року”, – наголосив полковник Олег Гесь.

Система Orphus