Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргородські школярі на канікулах поглиблено вивчають англійську

Миргородські школярі на канікулах поглиблено вивчають англійську

У Миргородській спеціалізованій школі №5 вже другий рік поспіль організовують мовний табір із вивчення англійської мови. Цьогоріч його відвідують не тільки учні міста, а й школярі із сільських навчальних закладів. Учбовий процес у них поєднано із грою.

Про це повідомили у Миргородському відділі освіти Миргородської міської ради.

Анна Омельченко, учениця 8 класу МСШ № 5

– Мені дуже подобається тут. Тут такі ігри, що в них ми не граємо ні в школі, ніде. Мало того, що вони дуже цікаві – вони ще розвивають нашу англійську. Якби із наступного року були такі табори, я б також не пропустила їх.

Уже в перший день роботи табору учнів поділили на шість команд. Кожна з них обрала свій девіз і лічилку.

Наталія Гараган, заступниця директора із навчальної роботи МСШ № 5

– Кожен день волонтери організовують свої станції. І учні по станціям командами ходять і вивчають різні аспекти англійської мови. Головна ціль цього табору покращити англійську мову, подолати мовний бар’єр і, звичайно, вчитися спілкуватися у будь-якому оточенні.

Серед волонтерів – українці, які досконало знають англійську та мешканці інших країн. Вони знайомлять юних миргородців не тільки із лінгвістичними нюансами мови, а й розповідають про звичаї й традиції держав, де живуть.

Лада Федоренко, учениця 9 класу МСШ № 5

– Тут є волонтери – американці. Завдяки ним ми дізнаємося більше про Америку. Можемо запитати у них, що цікавить, і вони з радість нам розповідатимуть про свою країну, свій штат, місце, де вони живуть.

Заняття у таборі проходять цікаво і неординарно. Волонтери докладають зусиль аби діти якнайповніше проявляли і свої творчі здібності.

Дмитро Стецун, учень 11 класу МСШ № 5

– Ми вивчаємо тут різні пісні. Тобто, покращимо свої знання не тільки з мови, а й зі співу. Декілька днів тому робили відеотрейлери, які самі ж придумували.

Загалом табір відвідують учні 6-11 класів шкіл Миргорода та сільських навчальних закладів. Організатори сподіваються: після канікул діти повернуться відпочившими і з новими знаннями.

Система Orphus