Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргород відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Грузії в Україні

Миргород відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Грузії в Україні

Перебуваючи з офіційним візитом на Полтавщині, Надзвичайний та Повноважний Посол Грузії в Україні Теймураз Шарашенідзе з грузинською делегацією відвідали Миргород.

Адже саме Миргород надихало на творчість грузинського поета Давида Гурамішвілі, який прожив у Миргороді останні 32 роки свого життя і знайшов вічний спочинок на миргородській землі. Тут знаходиться і єдиний в Україні музей грузинської культури, повідомляє пресслужба Миргородської міської ради.

Миргородці поважних гостей зустріли хлібом-сіллю у літературно-меморіальному музеї Давида Гурамішвілі. У ході зустрічі було обговорено перспективи подальшої співпраці між містами–побратимами у сферах культури та  туризму, що розпочалася у 2015 році. Міський голова Сергій Соломаха подякував за тісне співробітництво з грузинською діаспорою та містом Мцхета. Теймураз Шарашенідзе оглянув експозицію музею, висловив вдячність  за збереження пам’яті про великого сина грузинського народу, повідомив про подальше розширення і зміцнення партнерських відносин.

Завершився офіційний візит  покладанням квітів до пам’ятника та могили Давида Гурамішвілі.

 

Система Orphus Поделиться на fb