Ви тут:
Суспільство Україна 

Мінцифри запустило серіали, що навчатимуть українців цифрової грамотності

Мінцифри запустило серіали, що навчатимуть українців цифрової грамотності

Міністерство цифрової трансформації запустило освітню онлайн платформу для підвищення цифрової грамотності українців. Як пише “Інтернет свобода“, на ній вже з’явилися освітні серіали: базовий серіал із цифрової грамотності, серіал із цифрової грамотності для вчителів і серіал для батьків «Онлайн-безпека дітей».

У серіалах розповідатимуть про те, як знаходити інформацію онлайн, не вестися на фейки, відрізняти безпечні онлайн-ігри, налаштовувати конфіденційність, реагувати на негатив в мережі та адмініструвати завдання онлайн. Зазначається, що новий серіал виходитиме щомісяця.

«Кожен повинен мати право на безкоштовну освіту в цій сфері. Згодом це стане нашою національною конкурентною перевагою. Навчатися можна буде і в будь-якій комп’ютеризованій бібліотеці за нашою програмою»,– написав у своєму Facebook про запуск платформи міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Освітні серіали, через які Мінцифри навчатиме користувачів цифрової грамотності, розробила студія онлайн-освіти EdEra.

Як повідомляється на сайті міністерства, до 30 січня платформа працюватиме у тестовому режимі.

На онлайн-платформі також можна пройти тест на загальну цифрову грамотність. У міністерстві повідомляють, що згодом на платформі з’являться спеціалізовані та нішеві курси для підприємців, lifestyle курси, курси нових цифрових професій.

Система Orphus