Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Мінцифри створило освітній серіал, який навчатиме українців цифрових навичок

Мінцифри створило освітній серіал, який навчатиме українців цифрових навичок

Міністерство цифрової трансформації з 21 січня запустило тестову версію Національної онлайн-платформи з цифрової грамотності “Дія. Цифрова освіта”. За допомогою цієї платформи прагнуть підвищити цифрову грамотність українців за допомогою спеціального освітнього серіалу.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

“Є проєкти, які змінюють країну. Ми запускаємо освітню онлайн платформу з навчання цифрових навичок українців. Кожен повинен мати право на безкоштовну освіту в цій сфері. Згодом це стане нашою національною конкурентною перевагою. Навчатися можна буде і в будь-якій комп’ютеризованій бібліотеці за нашою програмою”, – пише Михайло Федоров.

На онлайн-платформі доступні три освітні серіали: базовий серіал із цифрової грамотності, серіал із цифрової грамотності для вчителів і серіал для батьків «Онлайн-безпека дітей».

Запрошеними гостями освітніх серіалів із цифрової грамотності стали українські зірки: акторка, телеведуча, народна артистка України Ольга Сумська; телеведуча, громадська діячка, перший в Україні Почесний Посол Фонду ООН у галузі народонаселення Марія Єфросініна; українська телеведуча Надія Матвєєва; український режисер Руслан Ханумак.

 

 

 

 

Система Orphus