Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Майже 500 безкоштовних відправлень здійснили полтавські волонтери завдяки Гуманітарній пошті України

Майже 500 безкоштовних відправлень здійснили полтавські волонтери завдяки Гуманітарній пошті України

493 безкоштовні відправки та отримання посилок здійснили волонтери “Полтавського батальйону небайдужих” за 2019 рік. Про це повідомили на сторінці ПБН у Фейсбук.

“Тільки уявіть, яка це кількість допомоги та зроблених хороших справ! Завдячуємо цій можливості програмі Гуманітарна пошта України від компанії Нова Пошта, яка здійснює доставку гуманітарних вантажів за свій рахунок”, – зазначають у повідомленні.

“Програма допомагає реалізовувати безліч благодійних проектів та ідей! І всі ці ресурси спрямовані на хороші справи! А я особливо дякую працівникам 9-го відділення, які завжди допомагають і з розумінням ставляться до всіх ситуацій, які виникають. Разом зможемо більше!” – говорить волонтерка Олександра Сиротенко. 

“Одного разу нам від добродіїв дістався матеріал у вузьких довгих мішках (обрізки тканини, важкі). Замовлень на маскувальні сітки багато в усіх груп по всій країні. Тож, допомогли колегам. Відправляли за рахунок отримувачів, але як їх зважити? Тож, вийшли з положення: один із співробітників працював “тарою” – зважили його вагу, потім давали йому в руки по 2-4 мішки, а керівник відділення особисто йому допомагав: близько 30 мішків”,  – пригадує керівник групи Handmade для армії руками полтавок” Тетяна Сігіда. 

Система Orphus