Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Лікар назвала плюси різкої відмови від алкоголю

Лікар назвала плюси різкої відмови від алкоголю

Перші істотні зміни в людському організмі відбуваються вже через тиждень після повної відмови від вживання алкоголю.

Про це заявила головна лікарка клініки Бетті Форд в Бад-Брюккенау (Німеччина) Ярміла Мальмейстер, пише ukrhealth.net

За її словами, будь-хто, хто раніше вживав алкогольні напої щодня, може помітити перші поліпшення здоров’я через лічені дні після переходу на “сухий закон”. Так, люди одразу ж починають краще спати, а також помічають підвищення працездатності.

“Якщо печінка звільняється від впливу алкоголю, вона негайно розщеплює накопичені жири. Тригліцериди знижуються через кілька днів, холестерин трохи пізніше. Але в цілому наша печінка відновлюється дивно швидко”, – говорить Мальмейстер.

Що стосується місяцю без алкоголю, то за цей період люди вчаться краще контролювати свою питну поведінку, відчувають прилив сил і стверджують, що отримують гарну шкіру і меншу вагу. Крім того, у них поліпшується якість сну і знижується артеріальний тиск.

“Перевтома печінки робить тебе втомленим. Тому ті, хто обходиться без алкоголю, більш бадьорі, здорові, більш продуктивні”, – пояснює лікарка.

Вона підкреслила, що алкоголь заважає клітинному метаболізму і викликає застій лімфи. Отже, ті, хто обходиться без нього, отримують більш чіткі контури обличчя і гладку шкіру.

Важливо враховувати й те, що алкоголь має багато непотрібних калорій. Тому люди, які відмовляються на місяць від алкоголю, мають шанс за цей час схуднути на два кілограми. А за рік – на цілих 20 кілограмів.До того ж, стверджує Мальмейстер, людина, яка змогла прожити рік без алкоголю, може вільно обходитися без нього і в майбутньому.

Система Orphus