Ви тут:

КВБЗ представив фільм «Новий поїзд Київ-Аеропорт Бориспіль»

КВБЗ представив фільм «Новий поїзд Київ-Аеропорт Бориспіль»

Крюківський вагонобудівний завод представив новий фільм, підготовлений пресслужбою заводу разом із телебаченням «Громадське», про відправлення у перший рейс нового вітчизняного кременчуцького дизель-поїзда ДПКр-3 за маршрутом Київ – Аеропорт Бориспіль.

Подія відбулася 27 грудня 2019 року, відтак стала гарним подарунком до Нового року і для машинобудівників, яким приємно бачити результати своєї праці, і для пасажирів, які отримали чудову нагоду діставатися аеропорту та у зворотному напрямку у комфортних умовах, і для залізничників, які радіють, що нова сучасна техніка прийшла на Укрзалізницю, повідомляє пресслужба заводу.

На Крюківському вагонобудівному заводі за останні 20 років створено всю лінійку пасажирського рухомого складу: вагони локомотивної тяги всіх видів, міжрегіональні поїзди локомотивної тяги, швидкісні міжрегіональні електропоїзди ЕКр1 «Тарпан», приміський дизель-поїзд ДПКр-2, регіональний дизель-поїзд ДПКр-3. А ще поїзди для метрополітенів. Ми працюємо для вас, для України.

Новий дизель-поїзд ДПКр-3 по 5-6 рейсів на день швидко, без заторів перевозить пасажирів до аеропорту, ним же вони мають змогу повернутися до столиці.

 

 

 

Система Orphus