Кубок FERREXPO U14: у Горішніх Плавнях визначилися переможці Всеукраїнського тенісного турніру

У турнірі “Всеукраїнського тенісного туру” серед хлопців до 14 років не було рівних Юрію Гойді з Рівного, а серед дівчат перемогла Єлизавета Котляр з Дніпра.

Як розповіли у Федерації тенісу України, з 13 по 18 січня на тенісних кортах Горішніх Плавень проходив юніорський тенісний турнір Кубок FERREXPO U14, у якому взяли участь одні з найсильніших спортсменів країни віком до 14 років.

У особистій першості серед хлопців переміг представник Рівного Юрій Гойда, який у вирішальному протистоянні здолав опір Владислава Костенка з Кривого Рогу — 6:2, 6:2.

Тим часом у жіночій першості дніпрянка Єлизавета Котляр у фіналі переграла Анастасію Чернякову (Кам’янське) — 6:1, 6:3.

Що ж стосується парного турніру, то тут кращі результати показали пари Рогова Д.М. (Харків) /Смолінська Д.О. (Святопетрівське) та Висотін О.О. (Дніпро)/Костенко В.П. (Кривий Ріг).

Нагадаємо, полтавці ввійшли до ТОП кращих українських тенісистів.