Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Кременчуцький перинатальний центр отримав необхідне обладнання для відділення реанімації і лікування дітей з вадами серця

Кременчуцький перинатальний центр отримав необхідне обладнання для відділення реанімації і лікування дітей з вадами серця

У Кременчуці з 2002 року щорічно навесні  проходить  благодійна акція «Серце до серця», завдяки якій кременчужани всі разом збирають кошти для придбання найнеобхіднішого обладнання для лікування дітей. 

У 2019 році у Кременчуці було зібрано рекордну для України суму – 807 тис. 430 гривень. На ці кошти  й було придбано обладнання для Кременчуцького перинатального центру. Це новенький неонатальний комплекс для проведення реанімайційних заходів для немовлят  з перших хвилин їхнього життя, 5 інфузійних насосів для введення внутрішньовенно  капельно лікарських засобів малюкам,  7 пульсометрів, завдяки яким визначають пульс і насиченість киснем крові дитини, монітори пацієнта, що показують головні критерії життєдіяльності малюка та  інфрачервоний обігрівач для новонароджених, повідомляє пресслужба Кременчуцької міської ради.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що Кременчук вже багато років поспіль є лідером  в абсолютному заліку благодійної акції «Серце до серця» по сумі зібраних коштів.  Під час акції у нашому місті збирають набагато більше ніж у всій Полтавській області та інших містах і областях України. Керівник міста зазначає,  що завдяки тому, що Кременчук з самого початку відстояв право закуповувати за зібрані під час акції «Серце до серця» кошти обладнання для лікувальних закладів саме нашого міста, а не обласного центру, за 11 років було зібрано більше 2 млн. грн., на які закуплено чимало дороговартісного медичного обладнання.  Віталій Малецький подякував усім  кременчужанам, учням навчальних закладів міста,  волонтерам і благодійникам, які долучалися до акції, допомагали збирати кошти задля того, щоб рятувати життя та здоров’я маленьких кременчужан.

Координатор  благодійної акції «Серце до серця» Світлана Пищита зазначила, що кожного року під час акції  кременчужани впроваджують нові цікаві ініціативи, спрямовані на те, щоб залучити до акції якомога більше людей і зібрати більше коштів. Завдяки цьому  Кременчук займає лідируючі позиції  в Україні по сумі зібраних коштів. Інші міста і області переймають наш досвід  у проведенні подібних заходів, зокрема, ідею вручення  відзнаки «Золоте серце»  колективам та волонтерам, які зібрали найбільше коштів.

Цього року добрі справи будуть продовжені. Підготовка до акції «Серце до серця -2020» стартує вже в лютому. Основна частина акції проходитиме в квітні –травні. На зібрані кошти планується закупити медичне обладнання для реанімаційного відділення перинатального центру.

Система Orphus Поделиться на fb