Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчуцький досвід боротьби з наркотиками поширюватимуть по всіх містах України

Кременчуцький досвід боротьби з наркотиками поширюватимуть по всіх містах України

10 січня 2020 року у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради відбулося засідання робочої групи з питань протидії незаконному обігу наркотичних речовин, їх аналогів і прекурсорів Міністерства внутрішніх справ та результати її діяльності.

Обговорювали запуск пілотного проекту щодо протидії наркозлочинності у місті Кременчуці – «Кременчук – проти наркотиків», який надалі планується поширити по всіх містах України.

Як розповіли у Кременчуцькій міській раді, презентував проєкт заступник Голови комітету з питань телебачення та радіомовлення України, член робочої групи Микола Білоус.

Начальник Управління забезпечення формування державної політики у сфері протидії наркозлочинності МВС України Анна Круглова зупинилася на питаннях щодо формування державної політики у сфері протидії наркозалежності в Україні, а також звернула увагу на ті зміни, які планується внести в чинне законодавство щодо цього питання. Своїми думками щодо вирішення питання боротьби з наркотиками поділилися також правоохоронці та представники громадських організацій.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що Кременчук готовий прийняти і запроваджувати програму «Кременчук – проти наркотиків!». Він підкреслив, що у нашому місті дуже багато громадських організацій, які працюють у напрямку профілактики наркозалежності та боротьби з розповсюдженням наркотичних речовин. Віталій Малецький зазначив, що така сучасна модернова програма, участь у розробці якої візьмуть управління у справах сімей та дітей, департамент освіти, управління охорони здоров’я, управління молоді та спорту, правоохоронні органи обов’язково буде прийнята у Кременчуці.

Заступник Голови комітету з питань телебачення та радіомовлення України Микола Білоус підкреслив, що надзвичайно важливо, щоб в цей проєкт включилися також і інші міста України, адже щоб вирішити проблему наркоманії, боротися з нею потрібно всім загалом.

Система Orphus Поделиться на fb