Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчуцька громада вшанувала пам’ять патріотів, які в різні роки відстоювали Незалежність і Соборність України

Кременчуцька громада вшанувала пам’ять патріотів, які в різні роки відстоювали Незалежність і Соборність України

У День Соборності України кременчужани традиційно збираються на урочистому заході біля пам’ятника великого сина українського народу Тараса Шевченка, який протягом всього свого життя відстоював ідею незалежності і соборності України. І хоча від пам’ятної дати 22 січня 1919 року, коли було ухвалено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, минуло більше століття, національна ідея соборності і незалежності держави сьогодні не менш важлива і актуальна.

Як повідомили у Кременчуцькій міськраді, керівники міста на чолі з міським головою Віталієм Малецьким, депутати різних рівнів, представники підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, громадських організацій і просто небайдужі містяни вшанували пам’ять усіх українських патріотів, які в різні часові періоди боролися за соборність та незалежність України.

Цього дня кременчужани також вшанували пам’ять нинішніх борців за свободу і незалежність України – героїв АТО та учасників Революції Гідності.

Система Orphus