“Кременчук” – “Дніпро”: сьогодні відбудеться головний матчу туру УХЛ

У Кременчуці зійдуться лідери чемпіонату.

Як розповіли в УХЛ, вишенькою на торті 32-го туру стане центральне протистояння в Кременчуці між місцевим «Кременчук» та «Дніпром». Обидві команди програли свої зустрічі в минулому турі, пропустивши по дві шайби. Так що цей матч стане відмінним шансом для обох команд реабілітуватися за поразки.

Херсонські «щуки» не змогли продовжити свою переможну серію, і на своєму майданчику, в принциповому поєдинку, програли донеччанам з рахунком 1: 2. У тій зустрічі більш вдалими та майстернішими виявилися хокеїсти «Донбасу», які змогли скористатися нечисленними помилками «Дніпра» та виграти той поєдинок. На влучні кидки Микити Мелехіна та Іллі Коренчуком херсонці відповіли лише однією шайбою Артема Целогородцева.
У свою чергу, підопічні Олександра Савицького поступилися хокеїстам «Білого Барса». Доля трьох очок вирішилася в кінцівці третього періоду. У ролі «злого генія» для «городян» виступив форвард Роман Благий, який за п’ять хвилин зробив дубль і приніс білоцерківцям перемогу.
В очних зустрічах між «Кременчук» та «Дніпром» лідирують кременчужани – 5: 1, з різницею шайб 15:11.

Остання зустріч між ними (28 тур) завершилася домашньою перемогою ХК «Кременчук» в овертаймі. У тому поєдинку кожна з команд по разу виходила вперед (Денис Василенков і Дмитро Чернишенко у «Дніпра», а Дмитро Орлов і Єгор Серанов у «Кременчука»), але в підсумку, на третій хвилині овертайму точний кидок Єгора Серанова (дубль) приніс «городянам» два очка.
Єдина перемога «Дніпра» в нинішньому сезоні над кременчужанами датується матчем 9-ого туру.

У тому поєдинку вирішальним став другий період зустрічі, коли за рахунку 1:1 херсонці здорово зігравши на контратаках закинули (не без допомоги гравців «городян») дві шайби. У третьому періоді команди обмінялися ще по одному голу і завершили матч з рахунком 4:2 на користь «Дніпра».

18:30 «Кременчук» – «Дніпро», пряма трансляція – телеканал XSPORT.