Ви тут:
Суспільство 

КП «Благоустрій Кременчука» навело лад на території зеленої зони по вулиці Велика Набережна

КП «Благоустрій Кременчука» навело лад на території зеленої зони по вулиці Велика Набережна

З метою забезпечення належного санітарного, естетичного стану об’єктів благоустрою, утримання об’єктів благоустрою комунальної власності територіальної громади міста Кременчука 3 січня 2020 року виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради прийнято рішення «Про закріплення території зеленої зони в межах «червоної лінії» в районі будинків №№ 1А-29 по вулиці Великій набережній у місті Кременчуці загальною площею 3,00 га за комунальним підприємством «Благоустрій Кременчука» на праві господарського відання».

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Міський голова Кеменчука Віталій Малецький при прийнятті цього рішення зазначив, що історично склалося так, що досить велика зелена зона, яка фактично є сквером, знаходилася на прибудинковій території будинків 1А-29 по вулиці Великій Набережній, тому оплата за її прибирання входила до тарифу мешканців цих будинків. Керівник міста наголосив, що оскільки такі зелені зони є зонами загального використання, мешканці будинків, розташованих поруч, не повинні оплачувати їх прибирання.

Територію зеленої зони в районі будинків №№ 1А-29 по вулиці Великій набережній рішенням виконавчого комітету було закріплено за КП «Благоустрій Кременчука», тож відтепер утримання, поточний ремонт, озеленення та технічне обслуговування об’єктів благоустрою, які на ній розташовані здійснюватиме комунальне підприємство, яке отримує на ці цілі кошти з міського бюджету.

За інформацією КП «Благоустрій Кременчука», у січні поточного року, за три дні активної праці комунальним підприємством було вивезено 8 вантажівок опалого листя – 54 м.к , і одну – сміття. Планується подальше оновлення та благоустрій цієї зеленої зони.

Система Orphus